FOTO KLUBAS V2.0 – KAIP TAPTI PROFESIONALAIS?

Virtualus foto Klubas – Tai Jūsų kelias link profesionalumo. Paprastas šokinėjimas apie klientą su fotoaparatu, tai pradžių pradžia. Iš to reikia išaugti.Turime išmokti sukurti aukštesnio lygio produktą. Jei po nuotraukos peržiūros ji jums nesukėlė minčių ar emocijų, ji tuščia.

Unikalumas – tai kas padės jums išsiskirti iš kitų, išmokite kurti unikalias nuotraukas. Tam turime mokytis, savaime jo neatsiranda.

Geriau būti silpniausiu tarp stipriausiu, nei stipriausiu tarp silpniausiu. Remdamiesi šiuo principu mėginsime virtualiame foto klube augti teoriškai ir praktiškai. Kartais žmogų pakanka nukreipti tinkama linkme, suteikti jam žinių ir talentas atsiskleidžia pilnu pajėgumu. Tokia mano ilgalaikė patirtis dėstant portreto anatomijos kursą. Džiaugiuosi savo mokiniais kurie fotografijoje pasiekė nemažai. Bet metas judėti toliau.

KAIP TAPTI „FREELANCERIU”?

Virtualus Foto Kubas - Fotografijos Kursų Klubas

Žinios, tai galimybe rinktis, rinktis, tai kas jums naudinga. Kai neturite žinių, tenkinsitės tuo ką jums siūlo kiti. Ką daugiausiai siūlo? Siūlo fotografijos pradžiamokslį ir panašius kursus. Tokių kursų pasiūla iš ties gausi. Ką daryti tiems kas jau subrendo ir nori eiti toliau? Metas keisti smėlio dėžę.
Tai pats didžiausias mano projektas, virtualus foto klubas . Čia mokslas tęsis ištisus metus. Tai leis jums greičiau atrasti save ir savo braižą fotografijoje.
Mokymosi procesas sutelkia mūsų pastangas. Pasekoje nuotraukų lygis akivaizdžiai pašoka.
Antrą smūgis suduosime per individualias konsultacijas. Kas gali būti naudingiau? Jas darysime kartą į savaitę. Tad registruokitės, pirmos užduotys jau paskelbtos.

VIRTUALUS FOTO KLUBAS. MOKYMŲ EIGA

Darom – konsultuojamės – augam! Tereikia žinoti 3 dalykus: ar tai naudinga jums, tai žmonių dėmesys jūsų kūrybai ir augimo greitis.
Klubo struktūra ir ką mes ten veiksime? Ji egzistuos uždaros grupės pavidalu. Vyks nuotolinis bendravimas tarp manęs ir jūsų. Tai:
– Individualios konsultacijos. Mokomoji dalis. Foto verslas. Photoshop. Foto technika.

Aptarsime, kas svarbiau, naturali emocija ar nuobodi statiška nuotrauka?Autorinis stilius, susiformavusio meistro ženklas, o stilius išsilavinusio ir kulturingo žmogaus požymis. Ką turim padaryti? – suformuoti sesijos idėją ar sugalvoti jai istorija- parinkti įvaizdį modeliui- parinkiti vietą.Apie tai ir kitus dalykus papasakosiu virtualiame klube.

Gal būt svajojote tapti freelanceriu? Aš jau kelis metus juo esu ir patarsiu, kaip gyventi iš fotografijos ir jums. Sugriausiu visus mitus, kad iš fotografijos neįmanoma išgyventi. Gal esate kūrybinis elementas? Trumai tariant norite jaustis „prie meno“. Nežinote nuo ko pradėti? Jums 12- os savaičių individuali programa, po kurios kelio atgal jau nėra. Nes atversite naujus horizontus. Menas – tai mąstymo forma be kurios pasaulis ir žmonės tiesiog negali egzistuoti!

Bendraukime, renkime bendrus plenerus.

Virtualus Foto Klubas – Kurkime grožį kartu!

 Informacija suteiksiu tel. 37062208297 ir dykumu.vejas@gmail.com 

SVARBU!

Kadangi tai materialios ir laiko sąnaudos, klubo narystė yra mokama.Virtualus Foto Klubas uždaro tipo.  

Romualdas Vinča.

Virtualus Foto Klubas | Kaip Tapti Freelanceriu? | Uždaro Tipo Klubas