BAIGUSIEMS „PORTRETO ANATOMIJOS” KURSUS

Baigusiems fotografijos kursus – atnaujintos meninio portreto užduotys! Laikas eina, programa keičiasi taip pat. Atsiranda naujos idėjos ir kryptys. Artėja žiema, tai puikus laikas saviraiškai ir meditacijai prie naujų fotografijų.

Jūs per tą laiką taip pat nuėjote savo kelią. Iš baigusiųjų kursą, kažkas puikiai darbuojasi klasikinio portreto srityje, kažkas žanriniame, o kažkas dar laukia savo laiko.

Šiemet portreto anatomijos kursas pasipildė įdomesnėmis namų darbų užduotimis. Jau vien jos atveria naujus horizontus kūrybai ir meniniams portretams.

Jus laukia įvairios meninės užduotys: “Asmeniškai pažįstu elektrą“ „Vienarankis banditas“ „ Mažas žmogutis“ , o pabaigoje reiks išeiti už vieno kadro ribų!
Kas svarbiausiai, nereiks iš naujo eiti kurso. Užduotis gausite paštu ir galėsite darbuotis toliau savarankiškai. Gausite užduotis iš visų portreto anatomijos pamokų. Tai puiki proga atsinaujinti, ir po laiko į tai pažvelgti kitu kampu. Tiek informacijos baigusiems fotografijos kursus.

KAS DAR NEBAIGĘ – BAZINIS „PORTRETO ANATOMIJOS” KURSAS

BAIGUSIEMS FOTOGRAFIJOS KURSUS  - jEI DAR NEBAIGEI - BAZINIS PORTRETO KURSAS TAU

Bazinis „Portreto Anatomijos“ kursas vadinasi „Nuotraukos nuskaitymas ir užrašymas“. Ši programa išmoko naudotis privalomaisiais portreto elementais, psichologija ir dar daugiau.

Po kurso jau gali fotografuoti ne tik meninius portretus, bet ir laisvai jaustis studijoje. Juk visų žanrų pagrindas tas pats. Jei kas nori giliau pasinerti į meninį portretą, gali ateiti į 4 dienų praktikumą. Ten išmokstama kurti istoriją tylėjimu ar emocija, taip pat kaip atskleisti portrete individualumą ar sukurti įvaizdį.

Kursas vadinasi „Meninio portreto universalumas“. Tiems, kas domisi fotografija kaip sistema ir nori žengti toliau, yra dviejų užsiėmimų praktikumas „Fotografijos mitologija“.

Tai pirmiausia praktika, orientuota į gebėjimą suprasti šimtų taisyklių logiką, mokėjimą laužyti jas, kas suteikia autoriui individualumą, kūrybos laisvę, leidžia naudotis atrastos kompozicijos privalumu. Yra pateiktos kelios kūrybingumą ugdančios užduotys. Tai lyg įvadas į šiuolaikinį meną.

PLANAI IR UŽDUOTYS

Baigusiems fotografijos Kursus - Bazine programa Kiekvienam

Planuoju parengti 7 užsiėmimų teorinį-praktinį kursą apie šiuolaikinį meną. Jis leis susipažinti su teorijomis ir ne tik su praeities, bet ir su šiuolaikiniais autoriais, ką jie veikia, ką kuria ir kaip tai daro.

Tai neišsemiamas idėjų šaltinis. Tai still life, šiuolaikinė natiurmorto interpretacija, nuobodus peizažas įdomiai, miestas su savo neišsemiamomis istorijomis, portretas, sąmonės srautas arba dienynų paslaptys, įvairūs konceptualūs projektai ir žemėlapiai, o koliažas – iš viso sritis, kurioje gali būti fotografu neturėdamas fotoaparato.

Mokinys gauna atsakymus, mokytis ar nesimokyti, kodėl reikia fotografuoti, kaip įprasminti savo nuotraukas ir t. t.

BAIGUSIEMS FOTOGRAFIJOS KURSUS (IR NE TIK)

Papildomai Siūlau:
– Konsultacijos
– Galima individuali FB grupė

Užsirašyti Galima asmenine žinute.
el. paštu: etechnologija@gmail.com

Baigusiems Fotografijos Kursus | Kursai Profesionalams | Atnaujinta!